Daily Schedule and Scores

Final 1 2 3 T PP S
Zone:K. Hendriks (02:48 1st), j. roden (04:04 1st), j. roden (04:53 1st), d. meek (00:30 2nd), d. meek (01:12 2nd), J. Roden (03:19 2nd), B. Beierle (07:29 2nd), B. Beierle (06:47 3rd), j. roden (11:53 3rd)
Ston:D. Sather (01:21 1st), D. Hausler (09:01 1st), M. yeager (05:31 2nd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary Agri Rink 1
Zone D 3 4 2 9 0/2 35
Stonecutters 2 1 0 3 0/4 31
Final OT 1 2 3 OT1 T PP S
Ecol:G. Capes (01:13 1st), M. Berube (06:59 1st), G. Capes (11:09 2nd), I. McCannell (07:05 3rd)
Pie:L. Fagnou (08:05 1st), J. streisel (05:05 3rd), D. Gelley (05:39 3rd), T. Mann (06:30 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary Jem Rink 1
Ecol Lasers 2 1 1 0 4 0/4 40
Pie Creamers 1 0 3 0 4 3/9 30
Final 1 2 3 T PP S
AvgF:D. Haider (09:31 2nd), M. Kosloski (01:14 3rd), B. Sokalofsky (02:08 3rd), C. Sokalofsky (05:04 3rd), T. Shewchuk (05:49 3rd), K. Cholowsky (11:09 3rd)
GBC:A. Perrin (00:24 1st), T. Frattinger (06:30 1st), s. downey (08:39 1st), D. Spock (09:49 2nd), T. Frattinger (08:47 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary Jem Rink 3
Average Flyers 0 1 5 6 0/2 36
GBC Wildcats 3 1 1 5 0/8 38
Final 1 2 3 T PP S
Rock:M. Miller (04:39 1st), M. Miller (07:48 2nd), C. Mossman (13:39 2nd), C. Kortko (01:30 3rd)
P&S:R. Winkler (09:57 1st), J. Pelletier (10:17 1st), T. Grambo (05:10 2nd), R. Winkler (04:26 3rd), T. Grambo (09:35 3rd), R. Winkler (10:42 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary Agri Rink 1
Rockets 1 2 1 4 0/0 28
Plugs & Studs 2 1 3 6 0/3 40
10:07 3rd 1 2 3 T PP S
Slam:B. Scheidl (01:40 1st), t. lang (06:20 1st), R. Iverson (03:08 2nd)
Wood:S. Frederiksen (10:00 1st), R. Gall (00:09 2nd), R. Gall (05:14 2nd), S. Frederiksen (06:39 2nd), K. Warrington (09:35 2nd), C. Smith-Windsor (10:29 2nd), B. Fredlund (01:58 3rd), B. Fredlund (03:53 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary Jem Rink 1
Slam Hogs 2 1 0 3 0/1 18
Sportin Wood 1 5 2 8 0/0 29
12:51 2nd 1 2 3 T S
Mutt:T. Patron (03:42 1st), K. Crossman (07:37 1st), J. Thomson (01:09 2nd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary Jem Rink 3
Mutt Hawks 2 1 0 3 17
Eden Hall Ducks 0 0 0 0 18
4:45 pm CST
Agri Rink 1
The Dirties
1st E Bruins
5:15 pm CST
Jem Rink 1
Blues
Adobe Ligers
5:30 pm CST
Jem Rink 3
Direwolves
The Walleyes
5:45 pm CST
Jem Rink 2
Easton Fection
CP Flyers
6:00 pm CST
Agri Rink 1
Mustard Tigers
Blackout Kings
6:30 pm CST
Jem Rink 1
The Boys
X-Redwings
6:45 pm CST
Jem Rink 3
Lakers
Hitmen
7:00 pm CST
Jem Rink 2
Team Ramrod
Flatlanders
7:15 pm CST
Agri Rink 1
Ravens
Poor Boys
7:30 pm CST
Jem Rink 4
EH Division
Pacers
7:45 pm CST
Agri Rink 2
Beavers
One Timers
7:45 pm CST
Jem Rink 1
Granary Kings
Core HVAC Chiefs
8:00 pm CST
Jem Rink 3
Bruins
No Stars
8:15 pm CST
Jem Rink 2
Peter North Stars
Social Justice Warriors
8:30 pm CST
Agri Rink 1
The Fighting Knights
The Mutiny
8:45 pm CST
Jem Rink 4
Mooseknuckle Selects
Blue Liners
9:00 pm CST
Jem Rink 1
Great Canadian Oilers
Upper Deckerz
9:00 pm CST
Agri Rink 2
Mennonite Maniacs
Bucks
9:15 pm CST
Jem Rink 3
Seals
Saskatoon Phantoms
9:30 pm CST
Jem Rink 2
Off Constantly
Raiders
9:45 pm CST
Agri Rink 1
Crop Dusters
Royals
10:00 pm CST
Jem Rink 4
Bandits
The Generals
10:15 pm CST
Agri Rink 2
Bundeswehr Hockey
Phantoms
10:15 pm CST
Jem Rink 1
The Bearisters
GW Pil
10:30 pm CST
Jem Rink 3
Rangers
The Anchormen