Daily Schedule and Scores

Final 1 2 3 OT1 T PP S
Trap:M. Onishenko (02:05 1st), M. Andoy Jowycz (05:24 1st), J. Lucas (04:28 2nd), D. Strickland (10:27 2nd), C. Sayer (10:58 2nd), M. Onishenko (08:20 3rd)
Hazz:T. Thomson (07:15 1st), T. Thomson (01:11 2nd), T. Fuhr (06:56 3rd), T. Fuhr (11:01 3rd), S. Brownlee (13:42 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Trapstars 2 3 1 0 6 2/0 26
Dekes of Hazzard 1 1 3 0 5 1/0 24
Final 1 2 3 OT1 T S
Jets:D. Burak (02:42 1st), J. Stelte (03:33 1st), M. Woodland (11:48 1st), M. Bowles (05:47 2nd), T. Maat (06:41 2nd), B. McCorriston (12:25 2nd), B. McCorriston (06:07 3rd)
CRUN:D. ROBIN (08:35 2nd), D. ROBIN (08:58 2nd), L. Jankowski (13:44 3rd), D. ROBIN (13:59 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Jets 3 3 1 0 7 27
Crunch 0 2 2 0 4 26
Final SO 1 2 3 OT1 SO T S
Bull:T. Stire (01:48 1st), J. Cole (02:21 1st), J. Cole (04:58 1st), C. Fullerton (07:03 1st), T. Stire (00:43 2nd), J. Robson (08:09 2nd), T. Stire (12:47 2nd), J. Cole (03:22 3rd), T. Stire (09:29 3rd)
SPID:R. Bagnall (06:52 1st), R. Wild (08:21 1st), K. Higo (12:48 1st), R. Ambury (08:44 2nd), B. Angus (09:24 2nd), D. Lowry (11:37 2nd), K. Higo (13:10 2nd), B. Taylor (09:53 3rd), K. Higo (12:19 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Bullies 4 3 2 0 0 9 46
Spider Pigs 3 4 2 0 1 10 46
Final 1 2 3 OT1 T PP S
LUCK:L. Leblanc (02:45 3rd)
CHAR:T. McFadyen (05:06 1st), S. BANNINK (13:37 1st), J. GRAY (08:51 2nd), K. SCHALK (09:02 2nd), K. CARTER (04:13 3rd), D. Boychuk (08:54 3rd), D. CHORLEY (12:54 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Lucky Pucks 0 0 1 0 1 0/0 17
CHARGERS 2 2 3 0 7 1/0 26
Final 1 2 3 OT1 T PP S
HELL:C. BAI (03:21 1st), S. Booth (05:49 1st), D. MacDonald (02:42 2nd), C. Pewar (09:11 2nd), T. Babiuk (02:40 3rd), D. MacDonald (05:18 3rd)
Tubu:N. Rattlesnake (03:48 1st), T. Pomeroy (07:04 1st), N. Rattlesnake (07:07 2nd), N. Zelke (08:26 3rd), J. Goudreav (08:46 3rd), P. SHINGOOSE (10:20 3rd), J. Goudreav (03:28 1st OT)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Hellhounds 2 2 2 0 6 2/0 39
Tubular 2 1 3 1 7 2/0 41
Final 1 2 3 OT1 T PP S
THET:G. Cox (00:23 1st), D. Greff (05:16 1st), G. Cox (12:53 2nd), J. Cox (13:09 2nd), J. Leach (03:54 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Smith 0 0 0 0 0 0/0 17
The Tuxedos 2 2 1 0 5 1/0 24
Final 1 2 3 OT1 T PP S
PYLO:B. Stewart (07:34 1st), J. Schurman (08:27 1st), B. Stewart (02:20 2nd), S. Samuelson (06:11 2nd), R. Bates (08:47 2nd), T. Watson (09:23 2nd), S. Samuelson (10:48 2nd), S. Gaboury (04:30 3rd), S. Samuelson (07:33 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Pylons 2 5 2 0 9 1/0 40
Maulers 0 0 0 0 0 0/0 29
Final 1 2 3 OT1 T PP S
TFS:P. Jackson (03:59 2nd), T. HRYNY (05:38 2nd), A. Ross (13:37 2nd)
Craz:M. House (01:00 1st), C. Bull (08:47 1st)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
The Flyin Seamen 0 3 0 0 3 1/0 42
Crazy Horse 2 0 0 0 2 0/0 21
Final 1 2 3 OT1 T PP S
Wolv:A. GRACE (07:48 1st), D. Brown (10:25 1st), V. Hagen (08:48 2nd)
Skid:S. Evans (10:43 1st), R. Brodziak (11:17 1st), R. Brodziak (13:18 1st), D. MacDonald (08:33 2nd), M. Crebbin (08:47 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Wolves 2 1 0 0 3 1/0 32
Skid Sharks 3 1 1 0 5 0/0 35
Final 1 2 3 OT1 T PP S
Regu:D. Edwards (09:53 1st), D. Edwards (06:15 2nd), M. Edwards (13:52 2nd), B. Rankin (01:35 3rd)
Jags:R. Lelievre (06:48 1st), J. Willox (10:26 1st), R. Lelievre (04:40 2nd), R. Lelievre (05:26 2nd), M. Hashson (11:31 2nd), R. Lelievre (04:20 3rd), S. GRYKULIAK (12:23 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Regulators 1 2 1 0 4 1/0 25
The Jags 2 3 2 0 7 1/0 25
Final 1 2 3 OT1 T PP S
RENE:D. Hartfelder (13:59 1st), D. Hartfelder (08:50 3rd), D. Hartfelder (10:20 3rd)
IGL:K. Porter (11:45 1st), T. Belliveau (12:47 1st), S. King (01:07 2nd), T. Belliveau (09:50 2nd), G. Connors (11:37 2nd), S. King (12:49 2nd), K. Gillis (00:58 3rd), K. Porter (01:34 3rd), G. Connors (03:59 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Renegades 1 0 2 0 3 1/0 32
Igloo 2 4 3 0 9 0/0 40
Final 1 2 3 OT1 T S
Roze:G. Davis (03:24 1st), D. Gibbons (07:44 2nd), R. Sklaruk (09:14 2nd), G. Davis (12:38 2nd), G. Davis (12:06 3rd), R. Sklaruk (12:51 3rd)
Stel:B. Waters (04:24 1st), B. Waters (06:11 2nd), J. Miller (08:07 2nd), J. Homeniuk (07:35 3rd), C. CHALMERS (09:53 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Rozen Steelheads 1 3 2 0 6 29
Stealth 1 2 2 0 5 25
Final 1 2 3 OT1 T PP S
NWes:J. BERG (06:22 1st), J. BERG (11:51 1st)
Alai:J. Harkin (04:10 1st), E. Gonzalez (08:14 2nd), S. VERANDO (04:20 3rd), J. Harkin (07:46 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Nor Westers 2 0 0 0 2 1/0 31
Alair Homes Aces 1 1 2 0 4 3/0 33