Daily Schedule and Scores

Final 1 2 3 OT1 T S
Oil :E. ERMINESKIN (04:25 1st), D. Lightning (13:08 1st), J. Ward (03:22 2nd), D. Lightning (09:33 2nd)
Ochi:K. Mackinaw (02:17 1st), T. Strawberry (02:56 1st), M. Whitford (05:02 1st), W. Cameron (08:28 1st), A. Scott (12:34 2nd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Oil Chiefs 2 2 0 0 4 25
Ochiese 4 1 0 0 5 31
Final 1 2 3 OT1 T S
Dang:c. cavell (04:57 2nd), Z. GARDINER (11:48 2nd), J. MCDONALD (12:15 2nd), N. Zimak (13:04 2nd)
BUDS:R. Dunville (06:22 1st), C. Lenderbeck (01:20 2nd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
BEAUDANGLES 0 4 0 0 4 33
Buds Hockey 1 1 0 0 2 31
Final 1 2 3 OT1 T PP S
Puck:R. Potts (05:14 1st), T. Montour (08:10 2nd), G. Buffalo (08:18 2nd), S. Threefingers (09:22 2nd), D. Buffalo (09:52 2nd), D. Buffalo (12:11 2nd)
MAGN:S. El-Zein (01:29 1st)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Puck Heads 1 5 0 0 6 1/0 32
Magnums 1 0 0 0 1 0/0 24
Final 1 2 3 OT1 T PP S
REB:D. Cote (05:41 1st), S. GAGNE (06:11 1st), E. Potts (12:16 3rd)
BLAC:D. Treece (05:48 2nd), T. Killips (06:29 2nd), L. Sampson (06:45 3rd), L. Sampson (10:22 3rd), D. Barber (12:42 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
United Rebels 2 0 1 0 3 1/0 22
Blackhawks 0 2 3 0 5 3/0 24
Final 1 2 3 OT1 T PP S
STON:J. Pess (04:11 2nd), K. FUGLEBERG (04:00 3rd)
Runt:S. Dowling (00:43 1st), T. Najfeldt (11:40 1st), R. Duggan (10:11 2nd), S. Dowling (00:53 3rd), S. Cherniwchan (03:16 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Stonecutters 0 1 1 0 2 0/0 21
Runts 2 1 2 0 5 1/0 32
Final 1 2 3 OT1 T S
Iceo:M. Puczko (07:27 1st), K. Poulsen (04:31 2nd), M. Puczko (12:15 2nd)
Must:M. Dumler (08:01 1st), T. Siewert (11:27 1st), T. Siewert (07:23 2nd), C. Melnychuk (12:57 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Iceotopes 1 2 0 0 3 32
Stene Bros Mustangs 2 1 1 0 4 33
Final 1 2 3 OT1 T S
OUTL:J. Aylward (12:32 1st), C. Frey (08:04 2nd), M. Geier (08:42 2nd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Anchormen 0 0 0 0 0 20
Outlaws 1 2 0 0 3 29
Final 1 2 3 OT1 T PP S
DIRT:K. Ayres (00:47 1st), K. Ayres (07:21 2nd), S. Kwasnecha (09:08 2nd), N. Friedman (09:52 2nd), K. Nielsen (04:58 3rd), S. Kwasnecha (09:57 3rd)
NS:N. Melnyk (11:35 1st), B. Forbes (13:39 1st), N. Melnyk (08:55 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary South Rink
Dirty Dogs 1 3 2 0 6 0/0 36
North Stars 2 0 1 0 3 1/0 33
Final SO 1 2 3 OT1 SO T PP S
Craz:S. Holloway (04:37 1st), S. Holloway (04:43 2nd), M. House (08:34 2nd), J. WASP-COLLIN (08:47 2nd), S. Holloway (13:15 3rd)
DDTB:M. Kopola (04:04 2nd), J. Hnidan (13:50 2nd), J. Hnidan (07:14 3rd), J. Hnidan (09:22 3rd), K. Luhtala (12:47 3rd)
Text Game Sheet Game Sheet Game Summary North Rink
Crazy Horse 1 3 1 0 0 5 0/0 28
DIRTY D & THE BOYS 0 2 3 0 1 6 1/0 37
11:30 pm MDT
Brew:C. Lucas (00:01 1st)
Wings
Brewzers